YİNE BİZE HÜSRAN,YİNE BİZE HASRET VAR..

Kocaeli maçında kendini belli eden Gaziantep B.Ş.B maçında yaşanan hayal kırıklığı dün akşam zirve yaptı.İsterseniz ilk haftalarda toplanan 13 puanın rahatlığı değin isterseniz kulüpte paralar ödenmiyor değin ya da 13 puan ve ay’ın 13’ü denk geldi uğursuzluk değin ne derseniz değin dün akşam ki hüsranı anlatamaz.

Tabii şunun da düşünülmesi lazım Mustafa Uğur biz bu adama geçen sene devre arasında ne gerekiyor ise yaptık.Elimizden geldiği üzere ama sayesinde küme düşmekten son anda kurtulduk.Başarılımıydı başarısızdı.Peki bizde başarısız olan bu adam bizim rakibimizi bize karşı öyle oynattı ki sanki Naziler Fransa’ya saldırıyor zannetim.Tabii Mustafa Uğur’un yanında Karşıyaka’da çalkantılı dönemler yaşamış iki müttefiki vardı.Gökhan Kaba ve Erçağ Evirgen bunlarıda yabana atmamak lazım bizde bir hiç olanlar bize karşı şaha kalktılar.

Tabii birde 13 puanla sahaya ay’ın 13’ünde çıkan takımımızın kıramadığı bir uğursuzluk bunun yanında Taha’nın 3 maçtır forma giymesi ve bu 3 maçta ard ard’a alınan mağlubiyetlerde acaba bu uğursuzluğun Taha’da bir parçası mı? Sorusunu aklımıza getirmiyor değil.Taha’nın başında kurşun dökmek lazım.

Birde dün akşam 4.golden sonra sahayı terk eden Karşıyaka taraftarlarına sahanın içinde kalan taraftarların fare olarak bahsetmesi var.Ne yazık..! İç’i yanmış adamın daha fazla sevdiğine zarar verilmesini görmeye yüreği dayanmadığı için çıkmış ne yapsaydı.Karşıyaka forması üstünde kalan 20 dakika boyunca Adana Demir diye mi? Bağırsaydı.Şunun şurasında 1 Kasım’a 17 gün kala ne yapmasını bekliyordunuz.Eğer ki sahada oynayan oyuncular FİL olsalardı.FARE diye nitelendirilen hatta sosyal medya’da aşağılanan FARE’lerden FİL’ler korkardı.Sizler sadece Alsancakta ki stadtan ayrılanları gördünüz peki ekran başında izlemek zorunda olanların sizce kaçının içi acıdığı hatta daha fazla
katlanamadığı için televizyonunu kapattığının farkındamısınız?Ben dahi haberi anında verebilmek uğruna dakika dakika canlı olarak web sitesinden olanları anlatır iken Adana Demir’in ilk golünden sonra maç bitene kadar 8 tane sigara içtim sıkıntıdan kapatsam ekranı kapatamıyorum.Ağlasam erkekliğime sığdırıp ağlayamıyorum.1992-93 sezonunda ki Fenerbahçe’den yediğimiz 7-1 lik hüsrandan beter.

Yönetim İstifa..

Diye bağıran kardeşlerim var sayalım ki yönetim istifa etti.Olağan üstü toplantı en az 45 günde olacak ilk toplantı vs.derken bu 2 ay’ı bulacak.Para yok sanki gelecek olan cebi dolu mu? Gelecek.Bu kulüp devre aralarında değiştirdiği oyunculardan ve hocalardan bir şey bulamaz iken değişen yönetimden mi? Bir şey bulacak.Sezon sonunda bir önceki yönetimin yanlışlıkları edebiyatı ile bizleri kandırmaya yönelik açıklamadan başka hiçbir şey vermeyecekler.

Bundan 2  gün önce İzmir televizyonunun teki sokakta
ropörtaj yapıyor Alex gitsin mi? Kalsın mı? En az 15 kişi ile görüşüldü.Bir
allahın kulu bir tek İzmir takımını ağzına almadı.Ben Fenerbahçeliyim ama vs vs
Ben Galatasaraylıyım ama vs vs cevap verildi.İzmirli İzmir
takımlarına sahip çıkmıyorsa gelen yönetim ne yapsın.Bunu hepimiz biliyoruz
gönülden İzmir takımlarına bağlı olanları bir araya getirsek 100 bin kişi
etmez.İzmir’in nüfusu kaç ? İyi ve hedefleri olan bir Voleybol takımımız var
mı? Var.En azından Beko liginde iyi bir mücadele edebilecek Basketbol takımımız
var mı? Var sorun sadece para ve futbol bunu bu yönetim ve taraftar aşar
yönetim değiştirerek bu sorun çözülmez ben bu kanıdayım.Binayı bir şekilde
inşaa ettik.Tekrar yıkıp tekrardan yapmaya çalışmak vakit kaybı olduğu gibi
seçilecek yeni yönetime kadar geçen zamandaki belirsizlikte takım daha fazla
kan kaybedecek ve rakipler atı alıp üsküdarı geçmiş olacak.Yine bize hüsran
yine bize hasret kalacak.

Bir Cevap Yazın